Miss Universe - A tények és a történelem a verseny a

Főoldal / Cikkek / Miss Universe - A tények és a történelem a verseny

1. fotó -emblema Miss Universe

Ő története a nemzetközi verseny „Miss Universe” az 1952. Ez az első alkalom a verseny a legszebb lányok a világon zajlott az Egyesült Államokban. Az ülésen részt vett versenyzők 29 országból. A győztes a verseny volt a debütáló 18 éves iskoláslány Finnország Armi Kuusela. Ennek fejében kapott egy gyönyörű gyémánt koronát tartozó korábban magyar császári udvar.

Ez az első alkalom a verseny „Miss Universe” adásba került amerikai televíziós 1955-ben, ami nagyban növelte a népszerűségét, és azóta ez vált az egyik legrangosabb szépségversenyt. Jelenleg a verseny a birtokában a koronát az egyik legszebb lány a világegyetem sugárzott TV állomás a világban, és az események a szépségverseny után mintegy 1 milliárd nézők. Programokat, melyek egy nagy esemény, nem csak beszélni az izgalmas show, hanem a hagyományok és látnivalók az országban -, aki intézkedik a verseny.

Táguló határok a verseny

Akár 1972-ig a verseny „Miss Universe” tartottak az Egyesült Államokban. A nagyság és söprés felkeltette a világ. A skála a verseny „Miss Universe” szükséges egy új megközelítés, hiszen 1972-ben ez már részt győztes a nemzeti szépségkirálynő a 52 országban szerte a világon.

2. kép - Maria Margarita Moran, "Miss Universe 1972"

A verseny, és bejelenti a nyertesek különböző jelöléseket: „Kisasszony Congeniality”, „kisasszony fotogén” és a „Legjobb Nemzeti Costume”.

Követelmények résztvevői Miss Universe

A szabályok szerint a „Miss Universe” verseny az, hogy egy lány kivételes megjelenésével, testesíti meg a legjobb tulajdonságait.

Pretender a cím, bizonyítania kell a kulturális élmény, szellemes, humorérzék és a jó modor. A verseny program több szintből áll: parádé fürdőruhák, képviselet estélyi ruhák és népviseletet és beszélgetni a résztvevőkkel.

A szabályok szerint, hogy részt vegyen az nem csak a győztes a nemzeti szépségkirálynő, de a nő 18 év feletti fényes megjelenést és egy gyönyörű szám.

Fényképek Dzhenifer Houkins

1957-ben a szabályt vezették, hogy csak a nem házas nők is részt vesznek a versenyben. Abban az időben a verseny Eluta- nemcsak a házasságot, hanem áll a polgári házasság. A versenyzők nem ítélték, a problémák a rendőrség vagy a fotózásra „meztelen” stílusban. Sőt, a győztes a mérkőzés nincs joga újabb egy évvel kezdeni egy komoly kapcsolatot a férfiakkal.

Elrejtésére információt a szervezők, valamint a be nem tartása megállapított szabályok, résztvevők vannak kitéve szankciókat.

4. kép - Amparo Muñoz - "Miss Universe 1974"

Photo 4a - Amparo Muñoz

1974-ben, a győztes spanyol Amparo Muñoz volt fosztva a koronát, hogy vége előtt egy egyéves időszak, megsértette a szerződés feltételeit, és járt egy film felnőtteknek. Az Egyesült Államok az első helyet a nyertesek száma

Először korona ment American Beauty 1954-ben megnyerte a szépségversenyt között 33 versenyző. Ez lett a divat modell Miriam Zhaklin Stivenson, aki született Dél-Karolinában.

5. kép - Miriam Zhaklin Stivenson, Miss Universe 1954

Követi az Egyesült Államok Venezuela - 7 képviselői

6. fotó - Maritza Sayalero (18) "Miss Universe 1979" - az első koronás képviselője Venezuela

Bezárja a három vezető Puerto Rico. Figyelembe véve az állam 5 szépségeit nyertesei a szépségverseny „Miss Universe”.

7. kép - az első Puerto Ricó-i képviselők, "Miss Universe 1970" Marisol Maloret

Az első fekete nő „Miss Universe” - a verseny történetében.

1977-ben a címet a „Miss Universe” nyerte az első sötét bőrű lány. Ez lett Janelle Kommissiong ('24), a versenyre beküldött Köztársaság Trinidad és Tobago.

8. kép - Janelle Kommissiong "Miss Universe 1977"

Magyar szépségek részt a rangos szépségkirálynő

9. kép - Inna Zobova népviseletben a verseny

Magyarország egyszer elnyerte a „Miss Universe”

De kénytelen volt feladni a cím, mivel ők találták magukat elfogadhatatlan a kötelező feltételeket a javasolt szerződést.

Photo 10a - Oxana Fedorova

Photo 13 - a legmagasabb "Miss Universe" Amelia Vega

A nyertesek a legkisebb növekedés a verseny két: 1958, Luz Marina Zuluaga Kolumbia, és 1965-ben Apasra Hongsakula Thaiföldről. A növekedés volt 162 cm (5 „4„).

Photo 14 - vékony Miss Universe Luz Marina Zuluaga Kolumbia

Photo 15 - a második Miss Universe a növekedés 162 cm Apasra Hongsakula Thaiföld

„Amikor megvettem ezeket a versenyeket sok évvel ezelőtt, nem voltak a legjobb állapotban. Megtiszteltetés volt számomra, hogy vezesse őket az ilyen siker. Most már jó kezekben figyelemre méltó társaság, amely biztosítja, hogy azok még gazdagabb „- Trump magyarázta döntését.

A verseny nemzeti ruhák - a legizgalmasabb látvány

1962-ben Miss Universe verseny hozzáadjuk jelölést a legjobb népviselet. Megnyerte Kim Carlton Nagy-Britanniában.

Verseny népviseleti azóta az egyik legszínesebb és izgalmas látvány.

Kép 17 - Amina Dagi a verseny népviseleti

Chief furor népviselet „kisasszony Thaiföld” Aniporn Chalermburanavong, elismerten a legjobb a versenyben. Kivégezték formájában a népszerű idegenforgalmi célpont, a helyi közlekedés zsír-zsír.

Photo 18 - "kisasszony Thaiföld" Aniporn öltözött "tuk-tuk"

Aniporn megjelent a színpadon, egy fantasztikus, ragyogó kék fűző, stilizált „tuk-tuk” nagy harisnya mintás futófelület központi fényszóró, vezetési és thai nemzeti zászlók. Mögött a ruha tulajdonítottak az első keret ikonikus háromkerekű moto-taxi villogó fények és a „Thaiföld”. Amikor létrehoz egy ruha volt használható térfogati 3D nyomat pop art stílus, hogy megfeleljen az jobban néz ki a színpadon. Ez a ruha a hazájában a versenyzők közül választották 356 egyéb lehetőségek bemutatása.

Néhány perccel később jött újra színpadra vezet, és közölte, hogy ő tévedésből elfelejtette elolvasni az előtag „vice” koronás rossz szépség. „Azt kell, hogy bocsánatot kérjen. Az első döntős - Kolumbia. A cím a „Miss Universe” lesz a képviselője a Fülöp-szigeteken”- nyilatkozta a vezetője a verseny Stiv Harvi.

Photo 20 - az ár egy bosszantó hiba

Sikertelen és zavaros Ariadne Gutierrez szorult a második helyre, és adta a címet a döbbent ellenfél Fülöp Pia Alonso.

Kiváltságairól és feladatait a szépségkirálynő „Miss Universe”

A győztes az utolsó a nemzetközi verseny „Miss Universe” zárul a Miss Universe Organization kizárólagos szerződést. Az év során, meg kell ellátni feladatait, amelyek a következők:

• Járja a világot, amely alatt ő érdekeit fogja képviselni a Miss Universe Organization;
  • részvétel minden olyan eseményt, előadások és egyéb rendezvények a szerződésben meghatározott;
  • Szállás egy évre New Yorkban, teljes mértékben befizetett a szervezők a verseny.

Cserébe kap kiváló szakmai előmenetelt modellkedés, díjak, éves fizetés, ösztöndíjasként folytatta tanulmányait.

A verseny, és bejelenti a nyertesek különböző jelöléseket: „Kisasszony Congeniality”, „kisasszony fotogén”, „Legjobb Nemzeti Costume”.