Job Description kiskereskedelmi vezetője

MUNKAKÖR LEÍRÁSA MANAGER RETAIL

  1. alárendelés:
    Is - a főnök részleg munkáját üzletek.
    Közvetve - értékesítési igazgató, vezetőinek vevőszolgálat osztályok.
  2. A benyújtás:
    Közvetlenül - értékesítők istálló eladók dozavoza.
    Közvetve - értékesítési képviselők, alkalmazottak a küldő szolgáltatás, a szállítási járművezetők.
  3. helyettesítés:
    Artist helyettesíti ebben a helyzetben - Account Manager üzletek, hogy működjön együtt a különleges vezetője. ügyfelek.
    Artist helyettesíti a poszt - Manager dolgozni a spec. ügyfelek.
  4. Felvételi és felmentése: Rend az ügyvezető igazgató javaslata alapján az értékesítési igazgató.
  5. Dolgozik ebben a pozícióban van szükség a munkavállaló:
    Oktatás - Magasabb, másodlagos.
    Speciális - kívánatos specializáció területén az értékesítés és a marketing.
    Gyógypedagógiai - tanfolyamok, marketing, az értékesítés és a képzés.
    Készségek - vezetői tapasztalat; egy tapasztalt számítógép-felhasználó.
    Tapasztalat - 1 év.
  6. Azt tudni kell, és amely az eljárásban:
    - Az eladási elveket.
    - Szabályokat tartalmazza a jogi dokumentációt használnak az osztályon.
    - Szabályokat tartalmazza számítógépes programok.
    - Jellemzők és előnyök a termékek és a versenytársak termékei.
  7. _________________________________________________________________.
  8. _________________________________________________________________.

II. Job Function

  1. Szervezi a promóciós termékek kiskereskedelmi hálózata ____________.
  2. Ez személyesen felelős teljesítéséhez felosztás terveket.
  3. Felügyeli a tevékenységét eladók.
  4. Legalább heti 2 alkalommal nyújt a helyszíni ellenőrzéseket a felelősségi körök üzletekben.
  5. Vezeti képzés gyártók.
  6. Segíti értékesítők dolgozó „nehéz” ügyfelek.
  7. A fejlődő értékesítési tervek az eladók.
  8. Figyelemmel kíséri a tervek készülnek az eladók.
  9. Javítása útvonal értékesítési rendszer. Ha szükséges, a feje ORM javasolja a szükséges változtatásokat az útvonalakat, melyek a pozitív eredmények eléréséhez.
  10. Információval rendelkezik a rendelkezésre álló termékek a CST valós időben és ellátási terveket.
  11. Részt vesz a keresés az új, ígéretes területek értékesítés, új munkaformák az ügyfelekkel.
  12. Ez használ az ő egysége merchandising szabványoknak.
  13. Folyamatosan információkat gyűjt a tevékenységét versenytársai.
  14. Vezet létrehozott jelentések formájában.
  15. Következőképpen: „Belső szabályok”.
  16. Úgy tartja a bizalmas információkat, üzleti titkokat.
  17. _________________________________________________________________.
  18. _________________________________________________________________.

kiskereskedelmi vezetője joga van:
  1. benyújtja a figyelmet a javítására irányuló javaslatok, a változó a munka jellege annak érdekében, hogy a termelékenység javítása;
  2. javaslatok kezelése az azonosított hiányosságok a munkában. Ennek hiányában a megfelelő választ a közvetlen felettese, hogy nyújtson be javaslatokat a munkavállalónak joga van fellebbezni közvetett felügyelő.
  3. feladatok ellátása, vezetett a munkaköri leírás és utasítások a közvetlen felettese.
  4. amostoyatelno kérdések megoldása hatáskörébe.
  5. javaslatokat tesznek a munkával kapcsolatos feladatokat.
  6. Ismerje képviselőivel média, az alkalmazottak csak az engedélyével a közvetlen felettese.
  7. fellebbezhet az intézkedések a fej összhangban a Munka Törvénykönyve Ukrajna és más normatív dokumentumok.
  9. _________________________________________________________________.

  1. Pénzügyi - fellépésekre járt az anyagi kár.
  2. Funkcionális - be nem tartása, ebben a kézikönyvben, funkciókat és feladatokat.
  3. Szervezeti és menedzsment - a pontosság a hivatali feladatok ellátásával beosztottak, valamint a konkrét utasításokat és megrendeléseket a tanszék.
  4. _________________________________________________________________.
  5. _________________________________________________________________.
  1. Belső kommunikáció:
    jelentkeznek:
    - Tájékoztatás a beszámolóját az adósság ügyfelek.
    - Tájékoztatás a diszpécser szolgálat a tervezett gyártási mennyiség.
    - Tájékoztatás a biztonsági szolgálatok a ügyfelek pénzügyi helyzetét.
    - Tájékoztatás a marketing osztály a marketing kutatás a városban, mint amennyire frissítéseket, változásokat.
    - Tájékoztatás a vezetője ORM a problémák a részleg.
    transzferek:
    - A laboratóriumban a fogyasztók véleményének a termékek minőségét.
  2. Külső kommunikáció:
    - Tájékoztatás a kiskereskedelmi üzletek, nagykereskedelmi ügyfelek, más tejüzemek.
    - Tájékoztatás a kiskereskedelmi üzletek, nagykereskedelmi ügyfelek a termékek, az ár és választék.
  3. _________________________________________________________________.

Kapcsolódó cikkek