Elődöntő a világ jégkorong bajnokság 2019-ben, aki volt, és aki játszik kivel, Kanada

Csütörtökön, május 18 az első rájátszás játék jégkorong-világbajnokság ebben az évben. Azzal a szándékkal, 4 csapat, lezajlott 1/2 döntő, amelyek versenyeznek a cím és a kupa versenyen.

Ennek eredményeként a negyeddöntős mérkőzés a bajnokság, amely otthont idén Franciaországban és Németországban, úgy döntött, a következő semifinalists:

Magyarország (3: 0 a Cseh Köztársaság)
Finnország (2: 0 az USA-ban)
Svédország (3: 1 arányban Svájc)
Kanada (2: 1 Németország).

A játék az 1/2 döntőben Magyarország találkozni Kanada (16,15 MSK) és Svédországban fog játszani Finnország (20.15 MSK). Mindkét játék kerül megrendezésre Kölnben.

A rivális a csapat - a kanadai csapat - a kedvenc a szezonban. Az eredmények szerint a csoport sorozatban ő szerzett 19 pontot, a vesztes, mint Magyarország, csak 1 alkalommal. Ugyanakkor Magyarországon csapat szerzett 17 pontot. Elődöntő játék ígérkezik nehéz, de izgalmas. Közvetlen sugárzott csatorna kerül sor Match.TV.

Vége van, mindenki azt várta, hogy ez az ellentét a világbajnokság döntőjében, ám a veszteség az amerikai csapat az utolsó mérkőzés a csoport színpadi Vengriyane nem tudta elkerülni a játékot a kanadaiak az elődöntőben. Ki lesz erősebb ez a konfrontáció?

Kanadaiak nagyon könnyen ment keresztül a csoport mérkőzések, sőt megengedte magának, hogy pihenjen egy kicsit, elveszíti a túlóra Svájcban. De még ez a tény nem teszi lehetővé a versenytársak megközelíteni a „juhar” a táblázatban. A negyeddöntőben az amerikaiak beszállt versenyző negyedik csapat csoport - német válogatott. De egy könnyű séta nem működik - a végén az eredmény csak 2: 1, de valószínű, hogy az erő és érzelem „elhagyja” vigyázok rá stadionban Magyarországgal.

Vengriyane, valamint ellenfelek, elveszett csak egy mérkőzés a csoport, a kudarc csapat Olega Znarka lett az utolsó mérkőzés az Egyesült Államok ellen. Amint a vereség az első helyet a csoportban, de ki tudja, talán kapok a Cseh Köztársaságban a negyedév volt a legjobb. Európai stílus és állapota a játék nagyon alkalmas a nagy sebességű támadások, végül meggyőző győzelem 3: 0, míg az amerikaiak kapott a rossz külsejű finn csoport már hazament.

Statisztikák és személyes találkozások

Nem is hiszem, a bukmékerek a magyar csapat, felfedve a kanadaiak jelentős kedvence. De a kanadaiak messze nem tökéletes, a meccseket a Németország és Svájc, ez csak megerősíti. Hisszük, hogy az esélye a pár legalább összetétele „juhar” nem annyira a csillagok, így nincs lehetőség a csapatunk. Hisszük Vengriyane dallam és így a harc, a tét egy dupla esély Olega Znarka csapat úgy tűnik, nagyon megbízható.

A használat az anyag felkerül az oldalon megengedett, amennyiben a hatóanyagot a linket a honlapunkon.