Communications Engineer Job leírása, ahol megtanulják a szükséges tulajdonságokat

Csatlakozz hozzánk, és tudatában kell lennie mindennek! "Data-orientáció =" horizontális "data-text-color =" # 000000 "adat-share-shape =" kerek "adat-sn-ids =" vk.tw.fb.gp. ok. "data-share-size =" 30 "data-background-color =" # ffffff "adat-preview-mobile =" false "data-mobile-sn-ids =" fb.vk.tw.wh.ok. vb. "adatok-pid =" 1290018 "adat-counter-háttér-alfa =" 1.0 "adat-follow-title =" Felíratkozás a szocialista. hálózatok! "adat-following-enable =" false "data-zárja-bemutató több =" true "data-selection-enable =" false "class =" uptolike-gombok „>

Communications Engineer - Specialist felelős működés azt jelenti, a rádiótechnika és a kommunikációt.

Foglalkozás kommunikációs mérnök nem kevésbé bonyolult és igényes, mint a többi ágazatban a munkahelyek „mérnökök, technikusok, mester.” Végtére is, a kommunikáció kiváló mérnöknek kell tudni nemcsak az elmélet a munkájuk, hanem egy nagy orvos. Ugyanakkor az információs rendszerek folyamatosan változnak, és annak érdekében, hogy értékes szakember, akkor kell, hogy folyamatosan javul.

A feladatokat a kommunikációs Engineers tartalmazza:

A szükséges szakmai képességek és ismeretek

személyes tulajdonságok

  • felelősséget;
  • érdekeljen
  • tisztaság;
  • aggályoskodás;
  • képességét, hogy innovatív megoldásokat.

munkahelye

  • telekommunikációs cégek;
  • vállalatok, amelyek internetes szolgáltatások, a mobil szolgáltatások;
  • Integrátor cégek.

Fizetés és Karrier

A legígéretesebb helyen dolgozni a fiatal szakemberek a legnagyobb távközlési cégek, internet-szolgáltatók és a mobilszolgáltatók. Ha csak kezdő karrier, csatlakozzon egy nagyszabású projekt, és tapasztalatot szerezni egy jó csapat.

Karrier kilátások vezető mérnök, főmérnök és a csúcsra, a tulajdonos saját távközlési cég.

Communications Engineer fizetés függ a tapasztalat és a munkahely. Általában a fizetést indul 25 000 rubel, egy nagy és sikeres cég jövedelem lehet akár 60 000 rubelt.

A munkáltatók hajlandóak meghívni egy mérnök kommunikációs diplomások elektronikus berendezések, rádió és telekommunikációs rendszerek műszaki egyetemeken. Műszaki szakterület „Telekommunikáció”, „Radio kommunikáció és televíziós műsorszórás”, „Multi-channel telekommunikációs rendszerek”, stb

És milyen munkát az Ön számára? Kérjen szakmai segítséget

Szakmai útmutatás a felnőttek számára. változtatni a szakma, vagy egy felnőtt, hogy tisztázza a mozgás irányát a szakmai életben.

Szakmai útmutatás a tanulók. váló iskola után, hogy milyen szakmát válasszak?